Monday, January 25, 2016

Choppers
7 comments:

 1. I really like choppers, I own one myself and often go on various trips which are a great experience. You can see painting this one very cool, I like such different patterns to have a motor that is unique. This is not just a hobby, it's good to be able to repair your equipment and get involved more in it. I greet you very warmly and I wish you all the best.

  ReplyDelete
 2. Gettodeczopa8/8/18 5:15 AM

  Choppery to chyba najlepsze motocykle na świecie. Popularne przecinaki pokroju hondy czy yamahy nie umywają się klasą do tego typu motocykli. Kiedyś uważałem inaczej ale jak na http://szeroki-horyzont.pl/ zobaczyłem ile frajdy może dać spokojna przejażdżka ze znajomymi, zmieniłem zdanie :)

  ReplyDelete
 3. Ciekawe za ile można dostać taki motocykl dostosowany do swoich preferencji. Mieć takiego unikata to byłoby coś, ta świadomość posiadania jedynego takiego egzemplarza... Od razu pisałbym na swoim blogu podwazaj-autorytety.pl/ o nim.

  ReplyDelete
 4. Taki custom'owy motocykl to najlepsze co można posiadać. Świadomość posiadania jedynego, unikalnego egzemplarza na świecie jest czymś przepięknym. Coś w stu procentach dla nas,

  ReplyDelete
 5. Choppers are the only motorcycles that should be on the road. They do not accelerate to murderous speeds, but they glide with class and respect. No class of motorcycles can match.

  ReplyDelete
 6. Choppery są przefantastyczne, miałem i polecam !

  ReplyDelete
 7. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete